Audiosoubor ke stažení

Informace o hradu Kunětická hora zdarma ke stažení do vašeho mobilu / Free information about history of the Kunětická hora Castle direct to your mobile

Připravili jsme pro vás možnost stáhnout si zdarma základní informace o historii Kunětické hory do vašeho mobilního telefonu. Přístupnou formou se o Kuňce dozvíte vše podstatné a navíc si informace můžete kdykoli připomenout - třeba když se budete chtít po návštěvě hradu blýsknout nově nabitými vědomostmi před svými známými. Božena Viková-Kunětická doporučuje!

Information about history of the Kunětická hora Castle direct to your mobile. You can download mp3 file in english for free.

Jak na to? Je to velmi jednoduché: stačí dlouze stisknout název souboru a z nabídky, která se vám poté zobrazí, zvolit možnost stažení odkazu - mp3 se nahraje do vašeho mobilu. Pokud si chcete soubor uložit do svého počítače, klikněte na název souboru pravým tlačítkem myši a zvolte "Uložit odkaz jako".

Mobile: touch and hold the link "KH_ENG.mp3"  and choose Download link - mp3 file will be downloaded to your mobile phone
PC/notebook etc.: Right-click on the link and choose "Save link as".

MP3 ke stažení / mp3 download

KH_CZ.mp3 MP3 (1,00 MB)
KH_ENG.mp3 MP3 (1,00 MB)